Aktualności

Przerwa w zgłoszeniach i obsłudze prac geodezyjnych przez Internet 2018-03-20
W związku z pracami wdrożeniowymi zintegrowanego systemu teleinformatycznego do prowadzenia Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego w ramach realizacji projektu: „Cyfryzacja powiatowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych powiatów Czarnkowsko – Trzcianeckiego, Pilskiego, Wągrowieckiego i Złotowskiego”, uprzejmie informujemy, że w dniu 20.03.2018r. o godzinie 15:00 zostaną wyłączone zgłaszanie i obsługa prac geodezyjnych przez Internet.

Od 1 lutego 2018r. obsługa prac tylko przez portal pilski.e-mapa.net 2018-02-01
Niniejszym informujemy, że 1 lutego 2018r. zostało wyłączone funkcjonowanie apletu iGeoMap, za pomocą którego mieliście Państwo dostęp do danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Wszystkie dotychczasowe funkcjonalności apletu iGeoMap są już dostępne w portalu mapowym www.pilski.e-mapa.net i w związku z tym prosimy Państwa o rozpoczęcie korzystania z tego właśnie portalu. W przypadku problemów lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wyłączenie iGeoMap podyktowane jest z zaprzestaniem obsługiwania apletów Javy przez kolejnych producentów przeglądarek internetowych.

Uruchomienie serwisu mapowego powiatu 2015-05-21
W dniu 25 października 2012 roku uruchomiono internetowy serwis do obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych ? www.epodgik.powiat.pila.pl ? przeznaczonych głównie dla jednostek wykonawstwa geodezyjnego i kartograficznego, wykonujących prace na terenie powiatu pilskiego. Jednocześnie uruchomiono powiatowy portal mapowy ? www.pilskie.e-mapa.net ? przeznaczony dla mieszkańców powiatu pilskiego, instytucji, służb, itp.

Informuje się, że dla części obszaru powiatu pilskiego część graficzna operatu ewidencji gruntów i budynków oraz mapa zasadnicza prowadzone są w wersji analogowej, wobec czego otrzymane materiały z powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego są niepełne i wymagają uzupełnienia bezpośrednio w ośrodku dokumentacji.


Wydawanie danych w formacie TANGO 2015-05-21
Od dnia 22 marca 2013r. w systemie internetowego zgłaszania prac iGeoMap/ePODGIK, funkcjonującym w Starostwie Powiatowym w Pile, zestaw danych udostępnianych wykonawcy będzie poszerzony o dane wektorowe w formacie TANGO. Dane te będzie można znaleźć w archiwum ZIP wraz z danymi systemu GEO-MAP.

Przerwa w przetwarzaniu prac 2015-05-21
W związku z rozporządzeniem ministra administracji i cyfryzacji z dnia 5 września 2013 i związanymi z tym pracami w Starostwie Powiatowym, zgłaszanie prac geodezyjnych drogą internetową oraz ich przetwarzanie będzie wyłączone do dnia 7 stycznia 2013

Wstrzymanie internetowego zgłaszania prac geodezyjnych 2015-05-21
W związku z wprowadzaniem zmian organizacyjnych wynikających ze zmiany ustawy "Prawo geodezyjne i kartograficzne" zgłaszanie prac geodezyjnych przez Internet za pomocą serwisu iGeoMap/ePODGiK zostanie wstrzymane 11 lipca 2014r. od godz. 24:00 do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkanie techniczne w sprawie internetowego zgłaszania prac 2015-05-21
W dniu 3 lutego 2015 o godzinie 11 w sali nr 40 Starostwa Powiatowego w Pile odbędzie się spotkanie techniczne z przedstawicielem firmy GEO-SYSTEM w sprawie internetowego zgłaszania prac geodezyjnych. Serdecznie zapraszamy geodetów wykonujących prace na terenie powiatu pilskiego. więcej

Wznowienie internetowego zgłaszania prac w powiecie pilskim 2015-05-21
W dniu 25 listopada 2014r., o godzinie 15:00 wznowiono możliwość internetowego zgłaszania prac geodezyjnych z wykorzystaniem technologii iGeoMap/ePODGiK w powiecie pilskim. Ze względu na trwający proces wyboru operatora płatności internetowych obecny system nie jest w pełni zautomatyzowany i wymaga standardowej opłaty dokonanej przelewem bezpośrednio na konto Starostwa Powiatowego w Pile. Proces przygotowania materiałów zostanie rozpoczęty po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Starostwa kiedy zgłoszenie otrzyma status "opłacone".
Szczegóły związane z aktualną procedurą internetowego zgłaszania prac znajdują się w udostępnionym pliku.

Copyright (C) 2012 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 25 czerwiec 2012